Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine


Babia Góra
widok z OW Hanka
w Zawoi Składy

Spotkanie z Posłem

W sobotę 5 stycznia 2013r. w sali Babiogórskiego Centrum Kultury Zawoja, odbyło się już X spotkanie z programu "Młodzież w działaniu". Tym razem zaproszonym gościem był TADEUSZ ARKIT - poseł na Sejm VI i VII kadencji, wybrany dnia 21.10.2007 r. z okręgu wyborczego w Chrzanowie.

Poseł Tadeusz Arkit należy do Klubu Parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, pracuje w kilku komisjach sejmowych.

Z wykształcenia jest inżynierem górnictwa. Do 1998r. z przerwami pracował jako sztygar i nadsztygar w KWK "Janina" w Libiążu. Karierę polityczną rozpoczął w 1994r. wstępując do Unii Wolności. Z ramienia tej partii zasiadł w samorządzie libiązkim - najpierw jako radny, potem wiceburmistrz, a w końcu burmistrz Libiąża. Funkcję tę pełnił do 2007 r. W tym też czasie przeszedł do Platformy Obywatelskiej i z listy wyborczej tego ugrupowania wystartował w wyborach do Sejmu. Poseł Tadeusz Arkit jest jednym z najaktywniejszych posłów z Małopolski. Jest ceniony za pracowitość, inicjatywę i sumienność w trosce o potrzeby mieszkańców naszego regionu.

Nasza młodzież brała czynny udział w dyskusji. Oczywiście nie obyło się bez dociekliwych pytań. Nasz Gość wyczerpująco odpowiadał na pytania słuchaczy zebranych na sali.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy