Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine


Babia Góra
widok z OW Hanka
w Zawoi Składy

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2013Wybory Miss Powiatu Suskiego

Wybory Miss Powiatu Suskiego

Już 9 listopada w Restauracji Magnolia w Budzowie odbędzie się Gala Finałowa Wyborów Miss Powiatu Suskiego 2013. Przygotowania trwają, a dziewczęta bardzo wytrwale pracują na to, aby w ten wyjątkowy dzień zaprezentować się jak najlepiej. Gminę Zawoja w tym roku reprezentuje Milena Kojder, która na moment zamieniła tor wyścigowy na wybieg.

                     

Jest młoda, śliczna, utalentowana, pełna entuzjazmu i wierna swojej motorowej pasji. Razem z innymi uczestniczkami walczy o koronę Miss Powiatu Suskiego 2013. Jednak nie będzie to jedyny tytuł, o który będą walczyć kandydatki. Podczas Gali Finałowej zostanie wybrana także I i II Wicemiss Powiatu Suskiego 2013, Miss Publiczności Powiatu Suskiego 2013, Miss Góralka 2013 oraz Miss Internetu Powiatu Suskiego 2013. Do kogo powędruje ten ostatni z wymienionych tytułów? O tym może zdecydować każdy, gdyż to właśnie internauci za pomocą glosowania SMS wybiorą najpiękniejszą ich zdaniem kandydatkę.

Zachęcamy do oddawania głosów na Milenę Kojder. Aby to zrobić, należy wysłać SMS o treści TC.MPS.K3 na numer 70068. Koszt wysłania SMS-a 0,62 zł (brutto). Usługa jest dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługę dostarcza i obsługuje system Dotpay.

Więcej informacji o wyborach oraz kandydatkach na stronie: www.powiatsuski24.pl

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy