Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Stacja Górna

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2017Baby na Babią, czyli Mały Sabat 2017

Baby na Babią, czyli Mały Sabat 2017

Wyjątkowe kobiety w niecodziennych strojach wspólnie zdobyły Babią Górę. W weekend 30 września / 1 października w Zawoi odbył się „Sabat Czarownic”, podczas którego spotkały się kobiety z województwa małopolskiego, śląskiego, podkarpackiego i mazowieckiego, aby odkrywać uroki Zawoi.

Po raz drugi Dream Team Fabryka zorganizowała spotkanie kobiet z całej Polski w Zawoi. Pretekstem do tego była rewelacyjna pogoda i chęć poznania się i wspólnego spędzenia czasu. Wydarzenie rozpoczęto od porannego wejścia na Królową Beskidów, które przysporzyło mnóstwo frajdy nie tylko samym uczestniczkom, ale również innym turystom, które tego dnia spotkały na szlaku babiogórskim. Popołudniu nie zabrakło wspólnego ogniska i dodatkowych atrakcji. Panie mimo sporego zmęczenia doskonale bawiły się podczas wspólnej zabawy integracyjnej. Był i taniec z miotłą i rozgrzewająca zumba w wykonaniu HappyFit. O oprawę muzyczną zadbał DJ Wojtek.

W niedzielę po wspólnym śniadaniu, uczestniczki „Sabatu” odwiedziła Lidia Olesińska z Pracowni Cacane Patchworki, aby z paniami wykonać pamiątkowe, indywidualne materiałowe torby. Zgodnie z zapowiedzią organizatorki, wydarzenie będzie powtarzane co roku, a jego celem będzie promocja regionu. Sabat wsparła Gmina Zawoja.

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy