Polish English German Norwegian

Babiogórskie Centrum Kultury 

Kamery OnLine

Wyciągi "Wojtek"
Zawoja Czatoża

HomeAKTUALNOŚCIAktualności 2018Konkurs Głębia Ostrości 2018

Konkurs Głębia Ostrości 2018

Babiogórskie Centrum Kultury im. dr Urszuli Janickiej-Krzywdy wraz z Galerią na Ucieche zapraszają wszystkich fotografów i miłośników regionu babiogórskiego do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Głębia Ostrości”. Do zdobycia atrakcyjne nagrody.

Konkurs ma na celu pobudzenie aktywności twórczej mieszkańców i sympatyków gminy Zawoja, aktywizację i integrację środowiska fotografów z regionu babiogórskiego oraz udokumentowanie ważnych wydarzeń, które miały miejsce w ubiegłym roku.

Konkurs skierowany jest do osób w każdym wieku, niezależnie od tego, czy fotografią zajmują się amatorsko, czy też profesjonalnie. Podzielony został na dwie kategorie wiekowe (do 16-tego roku życia i powyżej 16 lat) oraz trzy kategorie tematyczne. Fotograficy mogą rywalizować w kategoriach „Ludzie Gór” (w której przedstawić mogą mieszkańców miejscowości górskich, w tym Zawojan, fotografie ludzi w górach, jak również sceny z życia codziennego mieszkańców obszaru babiogórskiego), „Babiogórski krajobraz” (fotografie przedstawiające krajobraz i przyrodę ziemi babiogórskiej oraz wpływ człowieka na krajobraz) oraz „Ważne wydarzenia 2017 wokół Babiej Góry” (wydarzenia sportowe, kulturalne itp.). Uczestnicy mogą wziąć udział w każdej kategorii. Autorzy najlepszych prac będą mogli obejrzeć swoje zdjęcia podczas wystawy w Galerii na Ucieche.

Wszyscy zainteresowani mogą wysyłać swoje prace (wraz ze skanem lub zdjęciem wypełnionego formularza zgłoszeniowego) do 18 marca 2018 roku na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . W temacie maila należy wpisać  „Konkurs Fotograficzny Głębia Ostrości 2018”, w jego treści wybraną lub wybrane kategorie oraz imię i nazwisko autora.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://zawoja.pl/imprezy/najblizsze-imprezy/1226-ii-konkurs-fotograficzny-glebia-ostrosci oraz http://naucieche.pl/uncategorized/ii-konkurs-fotograficzny-glebia-ostrosci/.

 

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem

Biuletyn Urzędu Gminy