Polish English German Norwegian

 

Kamery OnLine

OTN Mosorny Groń
Trasa zjazdowa

HomeIMPREZYNajbliższe imprezyImprezy 201618 maja - Podbabiogórskie Posiady. Kolejność wystepów

18 maja - Podbabiogórskie Posiady. Kolejność wystepów

 

KOLEJNOŚĆ WYSTĘPÓW

1. Grupa śpiewacza „Juzyna” (dorosła) – Zawoja
2. Anna Kowalska-Wicherek – (dorosła) – solista – Maków Podhalański
3. Maciej Kubasiak – (dziecięca) – instrumentalista – Sucha Beskidzka
4. Magdalena Denis (młodzież) – solistka – Zawoja
5. Jakub Jurzak – (młodzieżowa) – gawędziarz – Sucha Beskidzka
6. Grupa Śpiewacza „Mała Polana Makowska – (dziecięca) – Maków Podhalański
7. Grupa Śpiewacza Kamaradki spod miedzucha – (młodzież) – Osielec
8. Maria Heldt – (dorosła) – gawędziarz – Zembrzyce
9. Wojciech Kubasiak – (dorosła) – instrumentalista – Sucha Beskidzka
10. Irena Kosek – (dorosła) – gawędziarz – Zawoja
11. Irena Stopa – (dorosła) – gawędziarz – Jordanów
12. Grupa śpiewacza Kapeli Skoblicka – (młodzież) – Sucha Beskidzka
13. Helena Wojtanek (dorosła) – gawędziarz - Jordanów
14. Maciej Mięso – (młodzieżowa) – gawędziarz – Sucha Beskidzka
15. Grupa Śpiewacza Mioduszyna – (dorosła) – Zembrzyce
16. Krzysztof Kubuszek (2004) – instrumentalista – Bieńkówka
17. Szczepan Łuczak (2000r) – gawędziarz – Baczyn
18. Anna Koper (2003) – solista – Białka
19. Grupa Śpiewacza Stowarzyszenie „Nasza Skawica” – (dorosła) – Skawica
20. Anna Stopa – (2004) – gawędziarz – Osielec

Przerwa 20 min.

21. Karol Zajda (młodz) – instrumentalista – Juszczyn
22. Grupa Śpiewacza (młod) – Budzów
23. Maria Nowak – (dorosła) – solista – Osielec
24. Izabela Bisaga (2004) – instrumentalista – Juszczyn
25. Marcelina Łuczak (2005) –  gawędziarz - Baczyn
26.  Natalia Kruźlak (2003) – instrumentalista – Jachówka
27. Emilia Mętel – (dziecięca) – solistka – Zawoja
28. Szymon Gigoń – (dorosła) – gawędziarz – Zawoja
29. Grupa Śpiewacza (dzieci) – Budzów
30. Jakub Guzik – (dorosła) – instrumentalista - Juszczyn
31. Wojciech Marek – (młodz.) – instrumentalista – Skawica
32. Martyna Grzechynka (2003) – instrumentalista – Juszczyn
33. Szymon Smętek – (dziecięca) – gawędziarz – Bystra
34. Grupa Śpiewacza „Zbyrcok”– (dorosła) – męska – Juszczyn
35. Paweł Polak – (dziecięca) – instrumentalista – Skawica
36. Karolina Sala (2004) – instrumentalista – Juszczyn
37. Zespół regionalny Zbójnik – (młodzież) – grupa śpiewacza – Skawica
38. Zuzanna Mirek – (dorosła) – solista – Juszczyn
39. Zespół regionalny Zbójnik – (dziecięca) – grupa śpiewacza – Skawica
40. Samuel Guzik (młodzież) – instrumentalista – Juszczyn
41. Łukasz Ficek – (dziecięca) – instrumentalista – Skawica
42. Grupa Śpiewacza Zabielsko Gromada – (dziecięca) – Białka
43. KGW Zawojanki – (dorosła) – grupa śpiewacza – Zawoja

 

 

Pliki do pobrania:

  • REGULAMIN POWIATOWEGO KONKURSU GAWĘDZIARZY, ŚPIEWAKÓW I INSTRUMENTALISTÓW LUDOWYCH „PODBABIOGÓRSKIE POSIADY” [doc] [pdf]

Biuletyn Urzędu Gminy

Reklama

Turystyczna Zawoja

Wszystkie ogłoszenia na www.zawoja.net.pl

Pod Diablakiem